Malování bytů, domů, kanceláří a průmyslových objektů

 

Malířské a natěračské služby jsou potřebné v každé domácnosti, firmě, kanceláři, škole, školce, úřadě, ordinaci, továrně. Jsme v této oblasti odborníci a poskytneme Vám profesionální rady ohledně barev. Samozřejmostí jsou také pravidelná školení v oblasti novinek, kterých se účastníme. 

Vymalujeme Vám  byt, dům, kancelář, průmyslové objekty, školy, školky, úřady. Provádíme malby kvalitními tuzemskými i zahraničními materiály, včetně přípravy podkladu a zakrytí. Vždy se snažíme pracovat tak, aby po malování zůstalo minimum nepořádku, zakládáme si na rychlé, čisté a profesionální práci. Zakrýváme si všechny povrchy tak, abyste měli minimum práce s úklidem po malování. 

Ve firmě Ondřej Eliáš - malířské a natěračské služby jsou všichni pracovníci kvalifikovaní malíři. Chápeme, jak stresující může být mít ve svém domě řemeslníky, proto zacházíme s každou zakázkou tak, jako bychom pracovali ve vlastním domově. Nejdůležitější je pro nás zanechat Vás s krásně vymalovanou místností a úsměvem na tváři. 

Galerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozcestník odkazů

Kontaktujte nás

Ondřej Eliáš

Komenského 572
Morkovice-Slížany
768 33

E: ellias@email.cz

T: +420 608 538 262

IČO: 70495581

Jsem plátce DPH.

Sdílejte s námi

logo