Dekorativní techniky

Chcete svému domovu vdechnout novou tvář?

Chcete jít s dobou a oživit svůj interiér moderními prvky?

Chcete se jako firma odlišit od konkurence a poskytnout Vašim zákazníkům pocit jedinečnosti?

 

Všechny tyto Vaše přání Vám splníme pomocí cenově dostupných dekorativních technik, se kterými změníte tvář svého domova / firmy: 

  • betonová stěrka, 

  • dekorativní barva Royal Silk,

  • dekorativní barva Silver Sand,

  • dekorativní barva Let´s shine,

  • magnetická barva.

Betonová stěrka

Pomocí betonové stěrky můžete oživit jakýkoliv prostor zajímavým a originálním způsobem bez ohledu na to, zda se jedná o byt, kancelář nebo veřejné místo.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dekorační barva Royal Silk

Obsahuje speciální perleťová plnidla, díky kterým vzniknou na dekorovaném povrchu plochy s ušlechtilým leskem. Mihotající se reflexy jsou dynamické a mění se spolu s úhlem dopadu světla. Po nanesení na stěnu vytváří hedvábný efekt.


 
 
 
 
 
 
 
 

Dekorační barva Silver Sand

Povrchy natřené touto barvou se vlivem dopadu světla mění perleťovými reflexy, přičemž tvoří trojrozměrný hloubkový efekt. Perfektní vizuální efekty získáte jak při umělém světle, tak i při světle přirozeném.


 
 
 
 
 

Dekorační barva Let´s shine

Obsahuje tisíce stříbrných částeček, díky kterým se bude stěna ve světle lesknout. Barva je určena k nátěru stěn a stropů v interiérech. Je charakteristická skvělými krycími schopnostmi a vysokou omyvatelností.


 
 
 
 
 

Magnetická barva

Natřená stěna získá vlastnosti podobné povrchu lednice a bude tak přitahovat magnetky. Použití barvy umožní ozdobit stěnu fotkami, plakáty a obrázky bez použití samolepicích pásek, špendlíků a hřebíků. Díky tomu můžete kdykoliv změnit výzdobu místnosti bez jakéhokoliv zásahu do struktury stěny. Barvu doporučujeme především do dětských pokojů, kuchyní, kanceláří či konferenčních sálů.


 
 
 
 

Rozcestník odkazů

Kontaktujte nás

Ondřej Eliáš

Komenského 572
Morkovice-Slížany
768 33

E: ellias@email.cz

T: +420 608 538 262

IČO: 70495581

Jsem plátce DPH.

Sdílejte s námi

logo